Zuzana Čaputová je vraj závislá na dihydrogén monoxide!


Toto sa Čaputovej fanúšikom nebude páčiť! Z viacerých anonymných zdrojov prišla šokujúca informácia, že Zuzana Čaputová je závislá na dihydrogén monoxide (DHMO)!

DHMO je bezfarebná prchavá látka bez chuti a zápachu. Je hlavnou zložkou kyslých dažďov a v chemickom priemysle sa dokonca používa ako rozpúšťadlo! Abstinenčné príznaky môže sprevádzať slabosť, zrýchlený tep, strata koncentrácie, kolaps či dokonca smrť! V letnom období sa môžu abstinenčné príznaky ešte viac zhoršiť vplyvom horúčavy a smädu.Čaputová však nie je jediná hlava štátu, ktorá je podozrivá z adikcie na DHMO. Na internete sa opakovane objavujú fotografie ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského, ktorý z fliaš či pohárov požíva neznámu tekutinu. Keďže dihydrogén monoxid je veľmi dobre rozpustný vo vode, mohlo by sa jednať práve o DHMO! Naznačujú tomu aj jeho posledné videá a fotografie, na ktorých je Zelenský evidentne unavený a vyčerpaný – čo môže znamenať práve abstinenčný príznak z nedostatku DHMO. Túto informáciu však mainstreamové médiá opatrne obchádzajú, pretože sa nehodí do ich ideologickej línie.


Viac textov ako je tento nájdete priamo na blogu Troll News.

Zverejnenie komentára

12 Komentáre

 1. Chcem len povedať, teda nie povedať, ale napísať...teda chcem len napísať, že som sem prišiel zneužiť komentáre. Ďakujem. Ďakujem pekne za otázky.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja som ho zneuzil odpredu aj odzadu. udazdo ja uderpdo lizuenz oh mos aJ.

   Odstrániť
 2. Tento komentár som zneužil tak, že dostanem 3 roky podmienku

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Odpovede
  1. Preco to tu pisete? Ved to vsetci vedia. Zbytocna informacia.

   Odstrániť
 4. Ja som to vedel. A stavím sa, že si to aj dochucujú chloridom sodným. V kombinácii s DHMO totiž znásobuje ich účinky.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. na Lovensku po Lovensky
  oxid vodný

  OdpovedaťOdstrániť
 6. no pfuj DHMO !!! . . . ts ts ts . . . :D
  uřčite si to pichá aj žily . . .

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. v práškovej podobe to aj šňupe
   a zlisované to fajčí

   Odstrániť
  2. ...pod vječko sy to pychá...lebo JE zavysla na Maryhujanu11!!

   Odstrániť
 7. Je to celosvetové sprisahanie a takto chcú zruinovať našu ekonomiku. Sú za tým farmaceutickí židojašteri: ich cieľom je zlikvidovať naše pálenice, ktoré produkujú jediný účinný liek proti covidu-19. Ale my sme ich odhalili!!

  OdpovedaťOdstrániť
 8. dihydrogen monoxid = H2O

  OdpovedaťOdstrániť

Sem môžeš napísať komentár, pretože komentáre tu zatiaľ sú. Ak sa to bude zneužívať, komentáre nebudú.